ماژول های IGBT خودرو FF400R07A01E3S6XKSA2 700V 400A Half Bridge IGBT Module
گواهی
چین ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd. گواهینامه ها
نظرات مشتریان
بسیار سریع ارسال شد، و بسیار مفید بود، جدید و اصلی بود، به شدت توصیه می شود.
—— نیشیکاوا از ژاپن
—— لوئیس از ایالات متحده
—— ریچارد از آلمان
—— تیم از مالزی
—— وینسنت از روسیه
قیمت های عالی، تحویل سریع، و خدمات عالی به مشتریان.
—— نیشیکاوا از ژاپن
قطعات قابل اعتماد، حمل و نقل سریع و پشتیبانی عالی.
—— سام از ایالات متحده
—— لینا از آلمان
چت IM آنلاین در حال حاضر
ماژول های IGBT خودرو FF400R07A01E3S6XKSA2 700V 400A Half Bridge IGBT Module ماژول های IGBT خودرو FF400R07A01E3S6XKSA2 700V 400A Half Bridge IGBT Module
جزئیات محصول:
محل منبع: CN
نام تجاری: Original Factory
گواهی: Lead free / RoHS Compliant
شماره مدل: FF400R07A01E3S6XKSA2
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
قیمت: Contact for Sample
جزئیات بسته بندی: مدول
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، L/C، Western Union
توضیحات
امکانات: خنک کننده دو طرفه حداکثر کلاس ولتاژ: 650 V
ولتاژ: 700 ولت جاری: 400A
برجسته کردن:
ماژول های IGBT خودرو 700 ولت
ماژول های IGBT یکپارچه خودرو
ماژول IGBT نیمه پل 400 آمپر
ماژول IGBT خودرو FF400R07A01E3S6XKSA2 700V 400A نیم پل IGBT
توضیحات FF400R07A01E3S6XKSA2
مشخصات FF400R07A01E3S6XKSA2
شماره قطعه FF400R07A01E3S6XKSA2 قابلیت ولتاژ 700 V
امکانات:
خنک کننده دو طرفه
پیکربندی:
نیم پل
مفهوم خنک کننده:
خنک کننده دو طرفه
حداکثر کلاس ولتاژ:
650 V
ویژگی های FF400R07A01E3S6XKSA2
  • افزایش قابلیت بلوک ولتاژ به 700 ولت
  • سنسور جریان یکپارچه
  • سنسور دمای یکپارچه
  • طراحی القایی کم
  • تلفات کم سوئیچینگ
  • T vj op=150°C
  • دمای عملیات طولانی مدت کوتاه مدت Tvj op = 175 درجه سانتیگراد
  • عایق 2.5 کیلوولت AC 1 دقیقه
  • خنک کننده دو طرفه
  • طراحی فشرده
  • سازگار با RoHS
  • خودرو
  • سیستم پیشرانه خودروهای الکتریکی (EV).
سوالات متداول
س. آیا محصولات شما اورجینال هستند؟
A: بله، همه محصولات اصلی هستند، واردات اصلی جدید هدف ما است.
س: کدام گواهینامه ها را دارید؟
A: ما شرکت گواهی ISO 9001:2015 و عضو ERAI هستیم.
س: آیا می توانید سفارش یا نمونه کمی را پشتیبانی کنید؟ آیا نمونه رایگان است؟
س: چگونه سفارش خود را ارسال کنم؟آیا ایمن است؟
س: در مورد زمان سرب چطور؟
امتیاز کلی
5.0
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.
5 ستاره‌ها
100%
4 ستاره‌ها
0%
3 ستاره‌ها
0%
2 ستاره‌ها
0%
1 ستاره‌ها
0%