ماژول های IGBT خودرو FF300R08W2P2B11ABOMA1 750V 300A Half Bridge IGBT Module
گواهی
چین ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd. گواهینامه ها
نظرات مشتریان
بسیار سریع ارسال شد، و بسیار مفید بود، جدید و اصلی بود، به شدت توصیه می شود.
—— نیشیکاوا از ژاپن
—— لوئیس از ایالات متحده
—— ریچارد از آلمان
—— تیم از مالزی
—— وینسنت از روسیه
قیمت های عالی، تحویل سریع، و خدمات عالی به مشتریان.
—— نیشیکاوا از ژاپن
قطعات قابل اعتماد، حمل و نقل سریع و پشتیبانی عالی.
—— سام از ایالات متحده
—— لینا از آلمان
چت IM آنلاین در حال حاضر
جزئیات محصول:
محل منبع: CN
نام تجاری: Original Factory
گواهی: Lead free / RoHS Compliant
شماره مدل: FF300R08W2P2B11ABOMA1
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
قیمت: Contact for Sample
جزئیات بسته بندی: مدول
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، L/C، Western Union
توضیحات
شماره بخش: FF300R08W2P2B11ABOMA1 ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر): 750 ولت
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر): 200 A قدرت - حداکثر: 20 مگاوات
فعلی - برش جمع کننده (حداکثر): 1 میلی آمپر دمای کار: -40 درجه سانتی گراد ~ 150 درجه سانتی گراد (TJ)
برجسته کردن:
ماژول های IGBT خودرو 20 میلی وات
ماژول های IGBT خودرو 750 ولت 300 آمپر
نیم پل IGBT 300 آمپر
ماژول های IGBT خودرو FF300R08W2P2B11ABOMA1 750V 300A ماژول IGBT نیمه پل
FF300R08W2P2B11ABOMA1 یک محصول بسیار جمع و جور و انعطاف پذیر برای کاربردهای اینورتر خودروهای هیبریدی و الکتریکی است.ماژول قدرت خودرو برای کاربردهای اینورتر خودروهای هیبریدی و الکتریکی بهینه شده است که ترکیب EDT2 IGBT با انعطاف پذیر و مقرون به صرفه EasyPACK TM، تکنولوژی PressFIT و NTC یکپارچه برای حداکثر 500V / 230Arms که طراحی اینورتر را در حدود 50kW امکان پذیر می کند.
شماره بخش
FF300R08W2P2B11ABOMA1
پیکربندی
2 مستقل
ولتاژ - شکاف فرستنده کلکتور (حداکثر)
۷۵۰ ولت
جریان - کلکتور (Ic) (حداکثر)
200 A
قدرت - حداکثر
20 میلی وات
Vce ((on) (Max) @ Vge، Ic
1.18V @ 15V، 200A
جریان - محدوده قطعی کلکتور (حداکثر)
1 mA
ظرفیت ورودی (Cies) @ Vce
53 nF @ 50 V
ورودی
استاندارد
ترمیستور NTC
آره
دمای کار
-40°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصب
نصب شاسی
بسته بندی / کیس
ماژول
بسته دستگاه تامین کننده
AG-EASY2B-3
مزایای FF300R08W2P2B11ABOMA1
  • انعطاف پذیری (طراحی اینورتر و ادغام موتور)
  • جمع آوری سیستم آسان (PressFIT برای نصب بدون جوش)
  • طراحی ساده و جمع و جور (عزل یکپارچه، 3 پل نیمه 30٪ کوچکتر از HybridPACK TM 1)
  • به طور کامل واجد شرایط و معتبر برای خودرو (AQG 324)
  • اینورتر کشش
  • سیستم محرک خودروهای الکتریکی (EV)
  • وسایل نقلیه تجاری، ساختمانی و کشاورزی
ماژول های IGBT خودرو FF300R08W2P2B11ABOMA1 750V 300A Half Bridge IGBT Module 0