گواهی
چین ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd. گواهینامه ها
نظرات مشتریان
بسیار سریع ارسال شد، و بسیار مفید بود، جدید و اصلی بود، به شدت توصیه می شود.
—— نیشیکاوا از ژاپن
—— لوئیس از ایالات متحده
—— ریچارد از آلمان
—— تیم از مالزی
—— وینسنت از روسیه
قیمت های عالی، تحویل سریع، و خدمات عالی به مشتریان.
—— نیشیکاوا از ژاپن
قطعات قابل اعتماد، حمل و نقل سریع و پشتیبانی عالی.
—— سام از ایالات متحده
—— لینا از آلمان
چت IM آنلاین در حال حاضر
جزئیات محصول:
محل منبع: CN
نام تجاری: Original Factory
گواهی: Lead free / RoHS Compliant
شماره مدل: ESP32-H2-MINI-1-H4S
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
قیمت: Contact for Sample
جزئیات بسته بندی: ماژول
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، L/C، Western Union
توضیحات
شماره قطعه: ESP32-H2-MINI-1-H4S نوع آنتن: PCB Trace
اندازه حافظه: 4 مگابایت فلش، 128 کیلوبایت رام، 320 کیلوبایت SRAM ولتاژ - منبع تغذیه: 3V ~ 3.6 ولت
Product Description Of ESP32-H2-MINI-1-H2S
Features Of ESP32-H2-MINI-1-H4S
CPU and On-Chip Memory
• ESP32-H2 embedded, RISC-V single-core 32-bit microprocessor, up to 96 MHz
• 128 KB ROM
• 320 KB SRAM
• 4 KB LP Memory
• 2 MB or 4 MB in-package flash
BT®
• BT Low Energy (Bluetooth 5.3 certified)
• BT mesh
• BT Low Energy long range (Coded PHY, 125 Kbps and 500 Kbps)
• BT Low Energy high speed (2 Mbps)
• BT Low Energy advertising extensions and multiple advertising sets
• Simultaneous operation of Broadcaster, Observer, Central, and Peripheral devices
• Multiple connections
• LE power control
IEEE 802.15.4
• IEEE Standard 802.15.4-2015 compliant
• Supports 250 Kbps data rate in 2.4 GHz band and OQPSK PHY
• Supports Thread 1.4
• Supports Zigbee 3.0
• Supports Matter
• Supports other application-layer protocols (HomeKit, MQTT, etc)
Peripherals
• Up to 19 GPIOs– 3 strapping pins
Integrated Components on Module
• 32 MHz crystal oscillator
Operating Conditions
• Operating voltage/Power supply: 3.0∼3.6 V
• Operating ambient temperature: -40∼105 °C