گواهی
چین ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd. گواهینامه ها
نظرات مشتریان
بسیار سریع ارسال شد، و بسیار مفید بود، جدید و اصلی بود، به شدت توصیه می شود.
—— نیشیکاوا از ژاپن
—— لوئیس از ایالات متحده
—— ریچارد از آلمان
—— تیم از مالزی
—— وینسنت از روسیه
قیمت های عالی، تحویل سریع، و خدمات عالی به مشتریان.
—— نیشیکاوا از ژاپن
قطعات قابل اعتماد، حمل و نقل سریع و پشتیبانی عالی.
—— سام از ایالات متحده
—— لینا از آلمان
چت IM آنلاین در حال حاضر
جزئیات محصول:
Place of Origin: CN
نام تجاری: Original Factory
گواهی: Lead free / RoHS Compliant
Model Number: NRF9151-LACA-R7
پرداخت:
Minimum Order Quantity: 10
قیمت: Contact for Sample
Packaging Details: LGA
Delivery Time: 5-8 work days
Payment Terms: T/T,L/C,Western Union
توضیحات
شماره قطعه: NRF9151-LACA-R7 CPU: Arm Cortex-M33 @ 64MHz برای برنامه کاربر
فلش / رم: 1 مگابایت / 256 کیلوبایت GPIO ها: 32 پین ورودی/خروجی عمومی
محدوده ولتاژ تغذیه: 3.0 تا 5.5 ولت دمای عملیاتی: -40 تا 85 درجه سانتی گراد
برجسته کردن:
LTE-M/NB-IoT/NTN Modem Cellular IoT Module
Arm Cortex-M33 System-in-Package
ماژول ارتباطات بی سیم NRF9151-LACA-R7
خلاصه ی محصول
مشخصات فنی
قدرت خروجی ۲۳ دی سی ام
نوع رابط I2C، I2S، SPI، UART، USB
محدوده ولتاژ تغذیه 3 ولت تا 5.5 ولت
دمای کار -40°C تا +85°C
سبک نصب SMD/SMT
نوع محصول ماژول های چند پروتکل
حساسیت -114 دبیلم
ویژگی های کلیدی
  • ماژول SiP کاملاً یکپارچه برای IoT سلولی، NTN و DECT NR+
  • مودم چند حالت LTE-M/NB-IoT/NTN با پشتیبانی DECT NR+ و GNSS
  • پشتیبانی از باند 700-2200 MHz LTE
  • کلاس قدرت 5 20 دبیلم و کلاس قدرت 3 23 دبیلم
  • پشتیبانی از باند NR+ 915 MHz و 1.9 GHz
  • پردازنده برنامه نویسی قابل برنامه ریزی اختصاصی و حافظه
  • 64 MHz Arm Cortex-M33 با فلش 1 MB + 256 KB رم